HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1989'dan günümüze kadar doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarla inşaat ve emlak sektöründe kökleşmiş örnek bir firma olarak yerimizi korumaktayız. Özellikle inşaat sektöründe kuruluşumuzdan itibaren özverili ve titiz çalışmalarımız ile kendini geliştiren ve modern çağa uyumumuz sayesinde inşaat sektörünün aranılan firması olmayı başarabildik. Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerimize bütün ürün ve hizmetleri, kalite ve güvende etik değerlerden ödün vermeden, her seferinde beklentileri aşarak sunmaktadır. 

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimimiz, güçlü idari ve mali birikimimiz ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmekteyiz. Üstlendiğimiz projeleri, zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe büyük bir saygınlığa ulaşmış bulunmaktayız. Ayrıca büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren ülkemiz başta olmak üzere, yurtdışında da; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

KAYA HOMES olarak; müşteri odaklılık, şeffaflık, güven, adalet, sorumluluk bilinci ve en önemlisi koşulsuz müşteri memnuniyeti gibi değerlerimizle ve bu değerler doğrultusunda hizmetlerimize her geçen gün değer katarak projelerimize emin adımlarla devam etmekteyiz.