K2 DELUXE

K2 DELUXE Hakkında

PROJE LOKASYONU :  SİDE - ANTALYA / TÜRKİYE

DETAY : 88 DAİRE ( 6 BLOK )

BAŞLANGIÇ :  * 2013

BİTİŞ : * 2015

DETAY :  ANAHTAR TESLİM

DETAYLAR


Kavram

K2 Deluxe 10.800m2 arsa üzerinde 6 blok ve 88 lüks daireden oluşmaktadır. Kompleks, muhteşem manzaralar sunan ve tüm yerel olanaklara, mağazalara ve okullara yakın olmasını sağlayan merkezi bir konum sunan bölgedeki en yüksek noktalardan birinde yer almaktadır. Konum, hem kira hem de sermaye iadesi için ideal bir yatırım olmasını sağlar. Daireler düz 2. ve 3. yatak odalı daireler ve Dublekslerdir. Dairelerin geniş yerleşim planı, oldukça modern ve konforlu bir yaşam alanı yaratmaktadır.

  • MÜKEMMEL YATIRIM FIRSATI
  • % 5 KİRALAMA GARANTİSİ
  • KİRALAMA VE SERMAYE İADELERİ İÇİN İDEAL KONUMDA

Yaşam

Kompleks özellikleri arasında 24 saat güvenlik görevlileri, full kamera CCTV güvenlik sistemi, 500m2 yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk parkı, spor salonu, her daireye park yeri, her daire ve ortak alanlar için jeneratör sistemi, her blok için asansör, görüntülü interkom bulunmaktadır. sistemi. Dairelerin özellikleri arasında tüm Siemens beyaz eşya, her odada klima, konfor camlı rehau PVC pencereler, birinci sınıf seramikler, yerden ısıtma altyapısı ve çok daha fazlası yer alıyor.

Konum

Kompleks, muhteşem manzaralar sunan ve tüm yerel olanaklara, mağazalara ve okullara yakın olmasını sağlayan merkezi bir konum sunan bölgedeki en yüksek noktalardan birinde yer almaktadır. Konum, hem kira hem de sermaye iadesi için ideal bir yatırım olmasını sağlar.

Teknik Özellikleri

Müşteri Yorumları

Dökümanlar

Dosya Adı Görüntüle
K2 Deluxe