KURUCUMUZUN MESAJI

KURUCUMUZUN MESAJI

KURUCUMUZUN MESAJI


1989 yılında temelleri atılarak kurulan şirketimiz, bugün 32 senelik geçmişi ve gerçekleştirmiş olduğu projeler ile başta Akdeniz’in önde gelen emlak geliştiricilerinden biri olarak kabul görüp, uluslararası alanda da projeler gerçekleştirerek Türkiye ve Dünya çapında adını duyurmayı başarabilmiştir.

Sürekli değişimin hâkim olduğu bir dünyada, sektöre benzersiz konseptlerle, yeni fikirler getirerek, en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak en temel gayemizdir. Ayrıca, ekonomik, sosyal ve çevresel anlamda, yüksek kaliteli projeler sunarak, piyasada öne çıkan ve kendilerini satan birinci kalite malzeme ile özel yapılar yapmak en önemli görevimizdir. 

Yurtdışı iş ortaklıklarımız, insan kaynaklarımız, güçlü altyapımız ve güzel ülkemize olan tutkumuz, şirketimizin, sektörünün dünyadaki en büyük firmaları arasına girmesini sağlamıştır. Büyüyen şirketimiz aynı inanç ve kararlılıkla gelişmeye devam edip, yeni stratejilerle bunları destekleyerek, yaratıcılık, işbirliği ve mükemmeliyetçilik ilkelerini uygulayan çalışanlarımız sayesinde, müşterilerimize daima en iyi ürünleri ve hizmetleri sağlayıp, en iyiler arasındaki yerimizi koruyacağız…

Saygılarımızla

AYKUT KAYA
YÖNETİM KURULU BAŞKANI